İşte Fenerbahçe'nin Yeni Alex'i

Sarı-Lacivertli yönetim 23 yaşındaki Kamerunlu futbolcuyla formayı giydirmekte kararlı. Fenerbahçe'nin listesindeki futbolcu eski Galatasaraylı bir futbolcunun yeğeni...
Devre arasında takıma ön libero takviyesi yapmak için kolları sıvayan F.Bahçe’nin İngiltere’deki hedefi belli oldu. Sarı-lacivertli takım Arsenal'in yıldız futbolcusuna kancayı taktı. Bu futbolcu Fenerbahçe'ye de gol attı. İŞTE AYRINTILAR...
Milliyet'in haberine göre Fenerbahçe, orta sahasında savunmaya dönük oyuncularını bir bir sakatlığa kurban verirken, özellikle Cristian'ın kötü performansı Teknik Direktör Aykut Kocaman ve yönetimi harekete geçirdi.
Sarı - lacivertliler ara transferde kadrolarına yeni bir ön libero katmak için ciddi arayışa geçerken, Cristian'ı da zarar etmeden elden çıkarmanın yollarını arıyor.
Bu sezon yaptığı çok sayıdaki transfere rağmen, orta alandaki sorununu bir türlü çözemeyen, özellikle Selçuk'un sakatlığından sonra ön liberoda seçeneksiz kalan Fenerbahçe'de Emre'nin de sakatlığı bardağı taşırdı.
DİĞER GALERİLER