İşte Fenerbahçe'nin yeni formaları

İşte Fenerbahçe'nin 2013-2014 sezonu formaları...
Yeni sezonda (2013-2014) sarı-lacivertlilerin giyeceği formalar belli oldu.2013-2014 sezonu için hazırlanan 3 farklı formanın her biri, “kulübün köklü geçmişi”, “sporcular” ve “efsane taraftarlar” olmak üzere Fenerbahçe Spor Kulübü’nün temellerini oluşturan üç değere atfedildi.
2013 - 2014 Efsane Çubuklu Forma Fenerbahçe Kulübü’nün ilk amblemi, Fenerbahçe burnunda ışık saçan beyaz fenerdi. Gücünü köklü geçmişinden alan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ilk logosu olan fenerin yansımaları, 2013 – 2014 sezonunda Efsane Çubuklu Forma’nın tasarımına farklı bir geçiş tekniği ile yansıtıldı.
Yeni sezonda Efsane Çubuklu Forma, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ilk amblemini oluşturan fenerin ışığından ve kulübün köklü tarihinden güç alarak, yepyeni ve modern bir yorumla taraftarların beğenisine sunuluyor.
Fenerin ışığının gücü formanın bütününde sarıdan başlayıp laciverte geçerek klasik “Çubuklu” konseptiyle birleşti ve modern bir tarzda kendisini yeniledi. Efsane Çubuklu Forma’da kullanılan metal efektli logolar da yenilikçi bir detay.
DİĞER GALERİLER