Fenerbahçe'den Adil Rami kararı! Çapkınlıkları başına iş açtı

Fenerbahçe, Fransız stoperi Adil Rami hakkında kararını verdi ve kendisine bir uyarı mesajı gönderdi. Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Adil Rami son olarak, İngiliz televizyon fenomeni Chole Sims ile Londra'da yakalandı. Özel hayatıyla ilgili haberlerin ardı arkası kesilmeyen Rami'ye yönetimden sert bir uyarı geldi.

Fenerbahçe yönetimi, Adil Rami'nin kısa süre içerisinde iki kadınla gece hayatında boy göstermesinden rahatsız oldu.

ADİL RAMİ ÇAPKINLIK TURUNDA GÖRÜNTÜLENDİ TIKLA VE İZLE

Playboy güzeli Pamela Anderson'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve Birleşik Amerikalı seksi yıldıza şiddet uyguladığı öne sürülen Fenerbahçeli Adil Rami, cumartesi gecesi Londra'da bir kadınla yakalandı.

ÇAPKINLIK YAPARKEN YAKALANDI

Ada'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Mail, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde 33 yaşındaki savunmacının İngiliz televizyon fenomeni ve iş kadını Chloe Sims ile birlikte ayrılırken çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

ADİL RAMİ ÇAPKINLIK TURUNDA GÖRÜNTÜLENDİ TIKLA VE İZLE

GECEYİ BİRLİKTE GEÇİRDİLER

Gazete, Chiltern Firehouse adlı lüks bir mekandan çıkarken aynı aracın içinde görülen Rami ve Sims'in ilk kez buluştuklarını ve geceyi birlikte geçirdiklerini yazdı.

FRANSA'DAN LONDRA'YA UÇTU

Daily Mail'e konuşan bir haber kaynağı ise Sarı Lacivertli futbolcunun kendisinden dört yaş büyük olan Sims'le buluşmak için özel olarak Fransa'dan Londra'ya uçtuğunu belirtti.

DİĞER GALERİLER