Fenerbahçe'de Tarihi Kararlar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın yaptığı söylenen bu toplantının içeriği çok konuşulacak!
Yıldırım ile Kocaman arasındaki toplantıda transfer edilmesi düşünülen dünya yıldızı isme Kocaman olumsuz yanıt verdi. Öte yandan Fenerbahçe'de başarıdan başarıya koşan bir isimle de yollar ayrılıyor. İşte zevkle okuyacağınız haberin detayları...
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Teknik Direktör Aykut Kocaman, pazartesi günü yaptıkları beş saatlik toplantı sonunda, kulüp politikasını A'dan Z'ye değiştirecek kararlar aldılar.
Yıldırım ve Kocaman'ın kafa kafaya vererek, sarı-lacivertli kulübün son yıllarını masaya yatırdığı toplantıda hem geçmiş döneme ilişkin eleştirileri hem de geleceğe yönelik yapılacak yeni çalışmaları değerlendirdi.
Yeniden yapılanma ve değişim sürecini belirleme aşamasında son altı yılda transfere 350 milyon dolar harcandığının altının çizildiği toplantıda Kocaman, "Başkan mali olarak uçurumun kenarına doğru gidiyoruz. Bundan sonra pahalı transfer yapamayız. Eğer böyle devam edersek, üç yıl sonra borçlar yüzünden Avrupa Kupaları'nda oynayamaz hale gelebiliriz" diyerek artık yıldız transferinden vazgeçilmesini önerdi.
DİĞER GALERİLER