Dilmen'den açıklama: F.Bahçe Beşiktaş'tan daha...

RIDVAN DİLMEN'DEN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ

Rıdvan Dilmen, TRT Spor'daki Futbolun Zirvesi adlı programda Levent Özçelik'in sorularını yanıtladı. Dilmen, tur atlaması durumunda UEFA'da finale en yakın takımın Fenerbahçe olduğunu söyledi.

FENERBAHÇE'DE TUHAF İŞLER OLUYOR

Aatıf'ı Trabzon'a teklif ediyorlar. Adam gidecek sonrasında Bursa maçında ilk 11'e çıkıyor, Avrupa maçında yok. Sonra Wiel de aylardır oynamıyor Kasımpaşa maçında gel oyna diyor. Tuhaf işler oluyor Fenerbahçe'de, Beşiktaş'ta böyle işler olmuyor güle oynaya şampiyonluğa oynuyorlar. Bu tuhaflıklar takımın özgüvenini bozuyor.

FENERBAHÇE'NİN TUR ŞANSI...

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde tur atlama şansı %60. Fenerbahçe 1-0'ı bulacaktır. Daha sonra 0-0 oyununa döner. Seyirci gelirse Fenerbahçe'nin tur atlaması şansı %70'e çıkar.

TEK SORUMLU ADVOCAAT

Advocaat bu takımdan bir şey olmaz diyerek 13 hafta varken takımı şampiyonluk yarışından uzaklaştırdı. Bana göre Fenerbahçe'nin bu duruma düşmesinin 1 numaralı sorumlusu Advocaat'tır.

EĞER ADVOCAAT DEVAM EDERSE...

Eğer Advocaat devam edecekse takımı değiştirmek zorunda. Takım kötü olduğu için söylemiyorum bunu Advocaat takıma yeteneksiz dediği için söylüyorum. Hoca 5-6 futbolcu transfer etmek isteyecektir ama bu mali kriterlerde yapılır mı? Bilmiyorum.

DİĞER GALERİLER