Deprem Yaratacak Röportaj

Beşiktaş’ı engelleyen gizli güçler var!

Beşiktaş'ı kimler ve neden engellemek istiyor?

KRAL ÇIPLAK DİYEMİYORLAR

SCHUSTER NEDEN ELEŞTİRİLDİ?

YILDIRIM DEMİRÖREN NERELERDE YANLIŞLAR YAPTI?

Yıldırım Demirören yönetimlerinde görev alan, aileye yakınlığıyla tanınmasına rağmen başkanı en ağır şekilde eleştirenlerin başında gelen ama son seçimde yine kendisine destek veren Levent Erdoğan, yine açtı ağzını yumdu gözünü.
Neler neler demedi ki… İskeleti oluşmamış takımda Quaresma ve Guti’ye bel bağlayarak başarılı olunamayacağını belirten Levent Erdoğan, Schuster’i inatçı ve dayatıcı olarak tanımladı. Borç rakamının inanılmaz bir hal aldığına dikkat çeken Erdoğan, bu borçlanma gerçekleşirken kulübe bir çivi dahi çakılmadığını söyledi. Rakamların neredeyse devlet bütçesi gibi olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Bu tablonun sonunu görmek istemiyorum” dedi ve yarın öbür gün futbolcuların paraları ödenmemesi durumunda boykot tehlikesiyle karşı karşıya kalınabileceğine ve kulübe icralar gelebileceğine dikkat çekti.
Htspor.com'a özel açıklamalar yapan ve Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durum karşısında kimsenin ‘Kral çıplak’ diyemediğine dikkat çeken Erdoğan, stadın yapılmasına engel olan gizli güçlerin olduğunu iddia ederek, “her an buyurun sizi Çatalca’da ağırlayalım diyebilirler” dedi.

İNATÇI SCHUSTER "Schuster’de belli şeylerde inat ediyor. Mustafa hoca herkesin düşündüğünün aksini yapıyordu, bu hocamızda maalesef aksini yapıyor. Geçen seneki hocamızın Alman’ı Schuster. Transferler güzel isimler, taraftarımızı mutlu kıldılar ama takımın iskeleti olmadığı için sakatlıklar olunca görün bakın ne hale geldik. Bu tip oyuncular ancak çatısı oluşmuş yani hocanın 7 kişinin ismini bir çırpıda yazabildiği bir takım iskeletinin oluşumu varsa faydalı olabilirler. Bu oyuncuların dezavantajları da vardır. Quaresma ve Guti’nin olmadığı bir maçta başarı gelirse o zaman takım olmuş demektir. Ama 2 kişiye bel bağlayarak sahaya çıkarsanız uzun boyutlu netice alamazsınız."

DİĞER GALERİLER