Beşiktaşlı yıldızın ağır travması! Arabanın camından fırladı, başına silah dayadılar

Futbol dünyasının yıldızları lüks hayatları ile de çok konuşuluyor malumunuz. Ancak onlar bu bolluğa kolay yollardan değil, meşakatli yollardan geçerek geldi. Onlardan biri de Beşiktaş'ın Şilili yıldızı Gary Medel. Eşi Cristina Morales'in çıplak fotoğrafını paylaştığı Medel'in hayat hikayesi sizi çok şaşırtacak.

Copa Amerika'da, Arjantin maçında gördüğü kırmızı sonrası annesinden fırça yiyen Medel, hayatında annesinin neden bu kadar önemli olduğunu anlattı. Hayatı kitap olan Beşiktaşlı yıldızın, Copa Amerika'da, Arjantin maçında gördüğü kırmızı sonrası annesinden fırça yiyen Medel, hayatında annesinin neden bu kadar önemli olduğunu anlattı.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre, 2015'te Medel'in hayatını yazmaya karar veren Cristian Arcos, Şilili futbolcunun geçmişte yaşadıklarına dair ifadelerde bulundu.

CAMDAN FIRLADI YARA ALMADI

''Örneğin henüz 14 yaşındayken başına dayanan silah ve geçirdiği büyük kaza. 14 yaşındayken bir oyun sırasında otomatik silahlı biri içeriye girer ve Medel'in kafasına silahı dayar. Ancak o anda annesi saldırganla yüzleşir. Kendi kafasını işaret ederek, "Beni vur" diyerek kendisini Medel'e siper eder. Bir keresinde de araba kullanırken çok hızlı bir şekilde gidiyordu. Sonunda kaza geçirdi ve emniyet kemeri olmadığı için ön camdan dışarı fırladı. İnanılmaz şekilde bir şey olmadı. Hastaneye gelen ve onu bulan annesi, herkesin gözünün önünde onu azarladı.''

KÖTÜ ÇEVRESİNDEN UZAKLAŞTI

Medel'in annesi de kendisi gibi çok güçlü karakterli bir kadın. Annesi dışında hiçbir şeyden korkmuyor. Tüm aşırı durumlarda hayatında etkili olan kişi annesi Marisol'dur. Mütevazı bir aileden geliyor ve kazandığı her başarı ona pahalıya mal oldu. Fiziksel olarak boyu kısa olduğu için de hayatında tüm limitleri zorlamak durumunda kaldı. Bu yüzden de sahada bir dövüşçü ruha sahiptir. Hayvani bir rekabet yanı var. Catolica'dan ayrılmasının nedeni de mahallesindeki kötü arkadaşlarından uzaklaşmak içindi. Ve kariyerindeki kilit adam Bielsa oldu.

EŞİ ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Gary Medel ve eşi Cristina Morales oldukça olaylı bir çift.

DİĞER GALERİLER