ALex'le dobra dobra

Fenerbahçe'nin kaptanı Alex, LİG TV'deki Quiz programında "en"lerini açıkladı. "En yeteneksiz futbolcu kim?" sorusuna ilginç bir cevap veren Alex, Taffarel'e övgüler yağdırdı
1- Unutamadığın gol: En unutamadığım gol, Galatasaray'a attığım kafa golüydü. TT Arena'daki ilk derbiydi. Ligde de derbiler arasında en unutamadığım golüm bu oldu. Avrupa: Kadıköy'de CSKA 'ya attığım gol benim için Avrupa'da attığım en unutulmaz goldü. Fenerbahçe'nin gruptan çıkmak için bu maçı almaya ihtiyacı vardı ve bu bize kazanma gücü verdi. Frikik: Galatasaray'a karşı oynadığımız kupa maçında son dakikalarda güzel ve önemli bir frikik golü atmıştım.
2- En güzel asistin: Aynı CSKA maçında, Uğur Boral'ın attığı golde bana göre en unutulmaz asistimi yapmıştım.
3- Unutamadığın maç: Unutamadığım çok maç var ama birini seçmek gerekirse sanırım yine CSKA maçını seçerim. Fenerbahçe için de çok önemli ve çok büyük bir maçtı.
4- En sevindiğin maç: Beni en çok mutlu eden maç, Galatasaray ile Arena'da oynadığımız ilk maçtı. Bu maç benim için çok şey ifade ediyor.oradaki ilk derbiydi. Önce yenik duruma düştük ama sonra bu maçı kazanmayı başardık.
DİĞER GALERİLER