20/01/2010

NİSTELROOY SAKATLANDI

Galatasaray’ın gözdesi Ruud van Nistelrooy bir kez daha sakatlandı. Uzun bir süre sahalardan uzak kalan ve 6 Ocak’ta sahalara dönen Ruud, Real Madrid’in yaptığı bugünkü idmanda sol bacağından bir kez daha sakatlandı.

İŞTE SON ASLAN!

Galatasaray'ın Everton'dan transfer ettiği Avustralyalı oyuncu Lucas Neill, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kendisini 1.5 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan resmi sözleşmeyi imzaladı.

ERMAN TOROĞLU ARTIK YOK!

Digitürk Genel Müdürü yayınlarda kaba dil kullanan Erman Toroğlu ile yollarını ayırma kararı aldı. Şansal Büyüka ben de yokum dedi.

Digitürk Genel Müdürü Ertan Özerdem, 14 yıldır televizyonlarda yayınlanan Maraton'da yer alan Erman Toroğlu ile kaba bir dil kullandığı için yollarını ayırma kararı aldı. Toroğlu'nun ayrılığından sonra da Şansal Büyüka'nın yönetime Erman'sız devam edemeyeceğini söylediği iddia edildi. Şimdi gözler kanalı kurup bugünlere getiren Büyüka'nın üzerinde.

 

ZİCO KOVULDU


Yunanistan'ın Olympiakos takımı, alınan bir dizi kötü sonucun ardından, Brezilyalı teknik direktör Zico'nun görevine son verdi.

NENE'YE 10 MİLYON EURO

Fransa'nın L'Equipe gazetesi, Fenerbahçe'nin Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Monaco'nun Brezilyalı forveti Nene'yi transfer etmek için girişimde bulunduğunu iddia etti.

DİĞER GALERİLER