Popçu Gülşen özgüvenini konuşturdu! Yaptığı payşlaşım olay oldu... İşte Gülşen'in makyajsız hali...

Son dönemde yüzüne yaptırdığı estetiklerle gündemden düşmeyen Gülşen, önceki gün ise Instagram'da özgüvenini konuşturdu. Sıfır makyajlı haliyle verdiği pozu takipçileriyle paylaştı. İşte Gülşen'in o paylaşımı ve 10 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte Gülşen'in o paylaşımı ve 10 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

SIFIR MAKYAJ POZU
Son
dönemde yüzüne yaptırdığı estetiklerle gündemden düşmeyen Gülşen, önceki gün ise Instagram'da özgüvenini konuşturdu. 43 yaşındaki bir çocuk annesi popçu, sıfır makyajlı haliyle verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

İTALYA GÜZEL GÖRDÜ
Burcu Esmersoy,
önceki akşam İtalya'ya çıkarma yaptı. Esmersoy, bir çorap markasının defilesine katıldı. 43 yaşındaki sunucu, güzelliği ve fit vücuduyla yabancı basını da büyüledi.

CANIM BENİM KLİPLENDİ
Pop müziğin efsane ismi Erol Evgin, 'Altın Düetler 2' adlı albümünde Nil Karaibrahimgil ile birlikte 'Canım Benim' isimli şarkıyı seslendirdi. Şarkının klibini, güzel popçunun eşi Serdar Erener çekti.

DAVETİN İLGİ ODAĞI
Yıllara
meydan okuyan Pınar Altuğ Atacan, önceki gün Diadermine ve Watsons'ın Ulus 29'daki davetindeydi. Davete süper mini elbisesiyle katılan 45 yaşındaki oyuncu, her zamanki tüm bakışları üzerinde topladı.

DİĞER GALERİLER