Pınar Altuğ biberonla aslan besledi! O anları sosyal medyadan paylaştı...

Sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ, önceki gün Tuzla'daki bir hayvanat bahçesine gitti. Hayvanların kafesine giren Altuğ, yavru aslanlarla kaplanları bebek gibi elleriyle besledi. Instagram'dan yaptığı paylaşımı eleştirenlere ise yanıt vermekte gecikmedi. İşte detaylar ve 2 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

Altuğ, yavru aslanlarla kaplanları bebek gibi elleriyle besledi. Instagram'dan yaptığı paylaşımı eleştirenlere ise yanıt vermekte gecikmedi. İşte detaylar ve 2 Ekim tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

ALTUĞ'UN PİSİLERİ
Sunucu
ve oyuncu Pınar Altuğ, önceki gün Tuzla'daki bir hayvanat bahçesine gitti. Hayvanların kafesine giren Altuğ, yavru aslanlarla kaplanları bebek gibi elleriyle besledi.

Altuğ, kucağına aldığı aslan ve kaplanları biberonla böyle besledi.

Bu anları Instagram'da paylaşan oyuncu, eleştirilere de şöyle yanıt verdi:

"Buradaki kediler, 7 kuşaktır evcilleştirilmiş, sirklerden kurtarılmış hayvanlar. Yani doğada yaşamaları mümkün değil. Ayrıca bebekler asla ilaçla uyuşturulmuyor."

HAPİSTE BAŞLADI HAPİSTE BİTTİ
Boşanmak
üzere olduğu Seren Serengil tarafından 'Tazyik Hapsi' istemiyle 2. Aile Mahkemesi'ne şikayet edilen Yaşar İpek, kesinleşen hapis cezasını çekmek için dün Metris Cezaevi'ne girdi.

DİĞER GALERİLER