İşte Photoshop'u abartan ünlüler!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan şarkıcı Aydın, son fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Şarkıcın son görüntüsü takipçilerini adeta şoke etti
Aydın'ın yoruma kapattığı fotoğraftaki değişimi görenleri şaşırttı. Aydın için kimi 'fotoşoplu' dedi, kimi de 'estetik yaptırmış' iddiasında bulundu. Aydın, yıllar önce yüzüne yaptırdığı dolgular nedeniyle zor günler geçirmiş, yaşadıklarını da şu sözlerle anlatmıştı: "Yüzüme enjekte edilen dolgular alerji yaptı. Yüzüm morardı. Yüzümdeki kan dolaşımında sorun yaşıyorum. O yüzden yüzüm şiş duruyor."

Aydın, yıllar önce yüzüne yaptırdığı dolgular nedeniyle zor günler geçirmiş, yaşadıklarını da şu sözlerle anlatmıştı: "Yüzüme enjekte edilen dolgular alerji yaptı. Yüzüm morardı. Yüzümdeki kan dolaşımında sorun yaşıyorum. O yüzden yüzüm şiş duruyor."

"Yüzüme enjekte edilen dolgular alerji yaptı. Yüzüm morardı. Yüzümdeki kan dolaşımında sorun yaşıyorum. O yüzden yüzüm şiş duruyor."

Yorum sizin...

Seren Serengil'in paylaştığı bu fotoğraf sosyal medyada olay olmuştu. Serengil'in göbeğini inceltmek için photoshop uyguladığı iddia edilmişti.

DİĞER GALERİLER