Gülben Ergen'den Volkan Demirel'e, Hakan Sabancı'dan Yıldız Tilbe'ye... Hangi ünlü nerede?

Gülben Ergen'den Volkan Demirel-Zeynep Demirel çiftine, Yıldız Tilbe'den Hakan Sabancı'ya... Ünlüler yaz aylarının gelmesiyle birlikte kendilerini tatil yörelerine atarak yazın keyfini çıkarmaya başladı.

OĞLUYLA EĞLENDİ
Zeynep Beşerler, önceki gün küçük oğlu ile Bodrum'daki bir plajda görüntülendi. Ünlü oyuncu, gün boyu plajda oğluyla oyunlar oynadı.

SEZON YORGUNLUĞUNU ATIYOR
Pop müziğinin başarılı sesi Altay, yoğun geçen konser programından fırsat buldukça soluğu, Bodrum'da tatil yapan eşi Gülsüm Karaata'nın yanında alıyor. Ünlü şarkıcı, önceki akşam, Türkbükü'nün gözde balık restoranlarından Garos'da eşi ve eşinin ablası Muzi Karaata'yla görüntülendi.

SÖZERİ İLE COŞTULAR
'Aile arasında' filminde canlandırdığı karakterle ve filmdeki müzikal performansıyla dikkat çeken Ayta Sözeri, önceki gece Bodrum Yalıkavak'ta Hacer Özil ile Önder Aksüzek'in işlettiği Mufla Restaurant'da sahneye çıktı. Sinan-Tülin Vardar, Pervin Ersoy ve Sevgi Püsküllü gibi isimlerin izlediği Sözeri, herkesi coşturdu.

KUZEN KUZENE...
Hakan Sabancı, kuzenleri Fethi Kamışlı ve Pırıl Çetindoğan ile Mikonos'ta tatil yapıyor. Birlikte vakit geçirmeyi çok seven kuzenler, katıldıkları plaj partisinde şıklıklarıyla göz doldurdu.

KIBRIS'TA TATİL
Geçtiğimiz yıl yönetmen ile Erçin Karabulut ile dünyaevine giren oyuncu Nilay Deniz, Kıbrıs'ta tatil yapıyor. Deniz, tatilde çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşıyor.

DİĞER GALERİLER