Aleyna Tilki ve sevgilisi Kadir Güneş'in o fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu! Sarmaş dolaş..

Bir süredir adı modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş'le anılan Aleyna Tilki, aşkın ilk karesini verdi. İşte o fotoğraf ve 22 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

İşte o fotoğraf ve 22 Ekim 2019 tarihli Takvim Gazetesi'nin Saklambaç sayfalarından derlediğimiz magazin turu...

ALEYNA SARMAŞ DOLAŞ
Bir süredir adı modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş'le anılan Aleyna Tilki, aşkın ilk karesini verdi. Geçtiğimiz akşam ünlü modacının düğününe katılan 19 yaşındaki popçunun, sevgilisiyle sarmaş dolaş dans ettiği görüntüler dün sosyal medyaya damgasını vurdu.

'DAHA Bİ' HIZLI
Ayla Çelik,
müzik listelerini altüst eden "Daha Bi' Aşık" şarkısının remix versiyonuyla sevenlerinin karşısında... Selami Bilgiç imzasını taşıyan şarkının remix'i, eğlence mekanları ile düğünlerin de vazgeçilmezi olacak!

KOCAMAN CENTİLMEN
Oyuncu
çift Asena Tuğal ile Şahin Irmak, önceki gün Akmerkez çıkışı görüntülendi. Mutfak alışverişi yapan çiftten Irmak, centilmenlik örneği sergileyerek tüm poşetleri kendi taşıdı. Ünlü çift, neşeli halleriyle de dikkat çekti.

NURGÜL'Ü BÜYÜLEDİ
Başrolünü Nurgül Yeşilçay ve Alper Kul'un paylaştığı 'Mahalleden Arkadaşlar' filminde gözler çocuk oyuncu Esat Polat Güler'de olacak. Güler, performansıyla Yeşilçay'ı da kendisine hayran bıraktı.

DİĞER GALERİLER