Mercedes koltuğunu didik didik etti! İçinden çıkanlara inanamayacaksınız

Mercedes'in arabalarından birinin koltuğunun içinde ne olduğunu merak etti, paramparça etti! İçinden çıkan şey ise herkesi şaşkına çevirdi. Baba-oğul YouTuber'lar her şeyin içini açıyorlar ve bunu videoya çekiyorlar. Son olarak bir galeriye giren baba-oğul, Mercedes-Benz S-Class serisi bir otomobilin koltuğunu adeta didik didik etti ve içinden çıkanları saniye saniye kaydetti. Baba-oğul YouTuber'ların Mercedes'in koltuğunu gözüne kestirip içindekileri gösterdiği video YouTube'ta milyonlarca kez izlendi. Peki Mercedes'in koltuğunun içinden neler mi çıktı? İşte o anlar.

Önüne gelen her şeyi kesip biçerek içinden çıkanları gösteren YouTuber baba-oğul bu kez son model Mercedes-Benz S-Class serisi bir otomobilin koltuğunu gözüne kestirdi. Mercedes koltuğunu didik didik eden YouTuber'ların videosu sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Bıçakla önce koltuğun dış kılıfını kesen YouTuber baba, sonrasında koltuğun içinden çıkanları izleyicilerle paylaştı. Peki Mercedes koltuğunun içinde ne var? İşte fenomen YouTuber'ların YouTube'ta izlenme rekorları kıran Mercedes içeriği.

Buldukları her şeyi didik didik ederek YouTube'ta fenomen olan ve son olarak Mercedes'in Almanya'da bulunan müzesine giren baba oğul, bu kez son model Mercedes-Benz S-Class serisi bir otomobilin koltuğunu delik deşik etti.

Bıçakla önce koltuğun dış kılıfını kesen YouTuber baba daha sonra koltuğun içinden çıkanları izleyicilerle paylaştı. Fenomen YouTuber'ların videosu internette izlenme rekorları kırdı.

DİĞER GALERİLER