Yeşilçam'ın yıldızı Selda Alkor'dan bomba EDHO itirafı! Yıllardır hep iyi kadını oynadım ama...

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi EDHO tam 4. sezondur izleyicisine aynı heyecanla keyifli dakikalar yaşatıyor. Yeşilçam'ın usta ismi Selda Alkor da atv'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katılmış ve muhteşem performansıyla seyircilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Daha önce de Atv'nin 'Asmalı Konak' dizisiyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşan Selda Alkor'dan EDHO'da oynadığı rolle ilgili bomba bir itiraf geldi. İşte Alkor'un magazin gündemine bomba gibi düşen o açıklamaları...

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi EDHO tam 4. sezondur izleyicisine aynı heyecanla keyifli dakikalar yaşatıyor. Yeşilçam'ın usta ismi Selda Alkor da atv'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katılmış ve muhteşem performansıyla seyircilerin büyük beğenisini kazanmıştı.

Daha önce de Atv'nin 'Asmalı Konak' dizisiyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşan Selda Alkor'dan EDHO'ya oynadığı rolle ilgili bomba bir itiraf geldi.

İşte Alkor'un gündeme bomba gibi düşen o açıklamaları...

BOMBA EDHO İTİRAFI
Edirne'de bir etkinlikte son oynadığı Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisiyle, kötü karakter oynayabildiğini de keşfettiğini söyleyen Alkor, "O diziyle 13 bölümdü anlaşmam. Bu biraz da kendimi denemem adına yapılmış bir işti.

Bunca yıldır hep iyi kadını oynadım, 'Bir de kötüyü oynayayım bakalım nasıl olacakmış' dedim, olabiliyormuş.

DİĞER GALERİLER