Bugünkü
Takvim

Yeşilçam'ın 75'lik Sultan'ı Türkan Şoray'ın gizlisi saklısı yok 20'lik kızları cebinden çıkarıyor! Estetik sonrası göğsünü gere gere...

Yeşilçam'ın 'Sultan'ı Türkan Şoray estetik sonrası paylaşımlarıyla sosyal medyayı yerinden oynatmaya devam ediyor. 'Fransız Askısı' adı verilen yöntemle yüzünü gerdiren Seda Sayan'dan sonra Yeşilçam'ın usta ismi Türkan Şoray da modaya katıldı. 75 yaşındaki Türkan Şoray'ın estetik operasyonu geçirdiği iddiası magazin gündeminde yerini alırdı. Ve sonrasında 10 yaş birden gençleşen 75 yaşındaki Türkan Şoray'ın pandemi döneminde bıçak altına yattığı ortaya çıktı. Şimdilerde Sultan'ın Instagram paylaşımlarının ardı arkası kesilmiyor. Şoray'ın son hali adeta genç kızları kıskandırdı. İşte Yeşilçam'ın 'Sultan'ı Türka Şoray'ın estetikli hali…

Yeşilçam'ın sultanı Türkan Şoray'ın yüzünü gerdirdiği haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şoray'ın gençleşmek için bıçak altına yattığı iddia edilmişti. Seda Sayan gibi yüz gerdirme operasyonu yaptırdığı söylenen usta oyuncu Türkan Şoray, şimdilerde estetik sonrası pozlarıyla sosyal medyayı sallıyor. 75 yaşındaki sanatçının yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray'ın, yüzünü gerdirmek için bıçak altına yattığı iddia edilmişti. Türkan Şoray'ın Seda Sayan'ın yaptırdığı Fransız Askısı, estetiği yaptırdığı, iddia edilmişti.

Sanatçının Yıldırım Mayruk'un defilesindeki son görüntüsü estetik operasyonunu ele vermişti. Usta oyuncu Türkan Şoray, son dönemde kadınlar arasında moda olan ' yüz germe' yöntemiyle daha genç bir görüntüye kavuşmuştu.

Operasyonla 10 yaş birden gençleşen 75 yaşındaki oyuncunun pandemi döneminde bıçak altına yattığı iddia edildi. Mart ayında karantinanın başlamasıyla nisan ayında ameliyat olan Şoray'ın evde bir süre istirahat ettikten sonra teknesiyle yaz tatiline çıktığı bildirildi.

Şoray'ın operasyonu modacı Yıldırım Mayruk'un jübilesinde podyuma çıkmasıyla ortaya çıkmıştı. Defilede oyuncunun pürüzsüz ve parlak cildi dikkatlerden kaçmıyor.