Bugünkü
Takvim

Yeşilçam filmlerinin fettan güzeli Ahu Tuğba paylaştı görenler son halini merak etti! Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin'e bakın!

Yeşilçam filmlerinin fettan güzeli Ahu Tuğba paylaştı görenler son halini merak etti! Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin'e bakın, annesinin birebir kopyası! Amerika'da yaşayan 65 yaşındaki Ahu Tuğba'nın 27 yaşındaki kızı sosyal medya gündeminde. Yıllar önce kızıyla çekildiği bir fotoğrafı, "Nasıl büyüdün güzel kızım, anlamadım" notuyla paylaşan Ahu Tuğba'ya yorum ve beğeni yağdı. Son hali merak edilen Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. İşte annesinin kopyası olan Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin...

Yeşilçam filmlerinin fettan güzeli Ahu Tuğba paylaştı görenler son halini merak etti! İşte Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin ve ünlülerin çocukları...

Geçtiğimiz yıl Florida'daki Everglades University'nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren Ahu Tuğba'nın 27 yaşındaki kızı Anjelik Calvin, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizmişti.

Florida'daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamlamış; silah, yakın dövüş ve ilk yardım gibi eğitimler alarak polis akademisinden mezun olmuştu.

Bir döneme damga vuran Ahu Tuğba da zaman zaman sosyal medyada kızıyla fotoğraflarını paylaşıyor. Ahu Tuğba daha önce paylaşımına "Vampirella saçını seviyor. Benim kızım tatlı bir tavşan. Kendi saçını boyamış... Ah çok çabuk büyüyorlar... Kızımm Anjelique..." notunu düşmüştü. Bu kez de kızının çocukluk halini paylaşarak, "Nasıl büyüdün güzel kızım, anlamadım" dedi. İşte Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin başta olmak üzere ünlülerin çocukları.

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI

KİBARİYE'NİN KIZI BİRGÜL KÜÇÜKBALÇIK
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ