Ünlü oyuncunun elbisesi canlı yayında düştü üstelik iç çamaşırı da yoktu...

İspanyol televizyonlarının en önemli etkinliklerinden biri olan 'Feroz Ödülleri'nde önceki gün talihsiz bir an yaşandı. Başarılı oyunculuk performansıyla iki ödül birden alan 36 yaşındaki Celia Freijeiro, etkinlik sonrasında ekip arkadaşlarıyla kutlama yapmak istedi. sırasında, geceye damga vuran oyuncu Celia Freijeiro'nun elbisesi düştü. İç çamaşırı kullanmayan genç oyuncu üstsüz kaldığı anlar canlı yayına yansıdı. Görüntüler sosyal medyada olay oldu.

İspanyol televizyonlarının en önemli etkinliklerinden biri olan 'Feroz Ödülleri'nde önceki gün talihsiz bir an yaşandı. Başarılı oyunculuk performansıyla iki ödül birden alan 36 yaşındaki Celia Freijeiro, etkinlik sonrasında ekip arkadaşlarıyla kutlama yapmak istedi.

'Vida Perfecta' isimli dizinin yıldızı olan oyuncu hiç beklemediği bir olayla şok oldu. Canlı yayına katılan ve stüdyodakilerin sorularını yanıtlayan genç oyuncu ve arkadaşları sevinç çığlıkları atıp zıplarken, olanlar oldu.

Freijieiro'nun straplez elbisesi sevinç kutlamalarına dayanamadı ve genç oyuncunun beyaz renkli şık elbisesi zıpladığı anda düştü. Elbisenin altında sütyen kullanmayan başarılı oyuncunun göğüsleri canlı yayında birkaç saniyeliğine göründü.

Genç oyuncu, yaşananları; sosyal medya hesabından da paylaştı. Freijieiro, "Önce Sabrina, sonra Janet Jackson ve şimdi de ben. Göğüs uçlarına özgürlük" diyerek yaşadıklarıyla dalga geçti ve videoyu paylaştı.

DİĞER GALERİLER