Ünlü isimlerin geçmişten günümüze kadar kendilerine ve eşlerine aldıkları otomobiller

Ünlü isimler çocuklarından bindikleri araçlara kadar merak ediliyor. Pahalı yaşam ve pahalı arabalar kimileri için gösteriş kimileri için bir tutku kimileri için ise hediye aracı olarak kullanılıyor. İşte yalnızca yaptıkları iş ile değil yaşam tarzlarıyla da dikkat çeken ünlü isimlerin geçmişten günümüze kadar kendilerine ve eşlerine aldıkları otomobiller...

Ünlü isimlerin otomobilleri

Kenan Doğulu

Kenan Doğulu, Instagram'daki takipçileriyle Story üzerinden "soru-cevap" oyunu oynadı. O oyun sırasında "Boş Sayfa" klibinde kullandığı otomobilin hikayesi de açığa çıktı. Instagram-Story'deki "Soru-cevap" seansında "Boş Sayfa" klibiyle ilgili soruları da yanıtlayan Doğulu, "Çekim yeri California'daki Joshua Tree bölgesi. Yönetmen de arkadaşım Benjamin Kutsko" dedi.

Ünlü isimlerin otomobilleri

Asıl sürpriz ise "Klipte kullanılan otomobil kaç model?" sorusuyla geldi. 44 yaşındaki sanatçı, o soruya "1972 model Oldsmobile Delta 88... Kendi arabamız bu arada. Beren'in bana 40 yaş hediyesiydi" diye yanıt verdi.

Ünlü isimlerin otomobilleri

Hülya Avşar

Hülya Avşar, yaz boyunca tatil yaptığı Ayvalık'tan İstanbul'a gelir gelmez, soluğu Yeniköy'deki bir galeride aldı. Oyuncu, yaklaşık 2 milyon 500 lira olan değerindeki Aston Martin Vanquish model aracı inceledi.

Ünlü isimlerin otomobilleri

Avşar, "Test sürüşünün ardından karar vermek istiyorum. Çok gürültü yaptığı için kararsızım" dedi.

Ünlü isimlerin otomobilleri

Hakan Çalhanoğlu

İtalyan takımı Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Mercedes-AMG GT C Roadster v8 marka lüks bir otomobil aldı. Yeni arabasının yanında çektirdiği fotoğrafını da Instagram hesabından paylaştı. Takipçileri, sporcudan çok sarı renkteki aracına odaklandı. Milan'ın 10 numaralı oyuncusunun yeni oyuncağının fiyatı ise 485 bin Euro (3 milyon 500 bin lira)

DİĞER GALERİLER