Survivor Sercan Yıldırım'ın eski sevgililerinin listesi hayli kabarık! Hülya Avşar bile...

Survivor 2020'de Sercan Yıldırım'ı gördüğümüz ilk sorduğumu soru 'futbolu bıraktı mı?' oldu. Bursaspor formasıyla yıldızı parladığında Türk futbolu için gelecek vaad eden ancak daha sonra kariyeri aşağı ivme gösteren Sercan Yıldırım'ın kariyerinin gerilemesinde aşk hayatının da payı büyük. Hal hazırda futbolu bırakmasa da neler olacağını Survivor 2020'den sonra göreceğiz. Öte yandan Sercan Yıldırım'ın aşk sicili hayli kabarık. O listede kimler kimler yok ki... İşte başta Survivor Sercan Yıldırım olmak üzere ünlülerin eski eşleri ve sevgilileri.

Survivor 2020 dün akşam 31. bölümüyle ekrana geldi. Geçtiğimiz günlerde Meryem'in sakatlığından dolayı yarışmadan diskalifiye etmesinin ardından kendi isteğiyle Gönüllüler takımına geçen Barış ile eski takım arkadaşı Sercan arasında kavga çıktı.

Barış, oyunu isabetli atışları ile kazandı ve skoru eşitledi. Barış'a oyun kaybeden Sercan çılgına döndü. Sinirlenen Sercan kendine hakim olamayınca küfür ve hakaretler savurdu. Sercan'ı takım arkadaşları zor sakinleştirirken Barış, olayın kaynağını bilmediğini söyledi.

Yaşananlar sonrası Sercan Yıldırım hakkında araştırma yapanlar, Sercan Yıldırım'ın eski sevgililerini görünce çok şaşırdı. Survivor 2020'de yer alan Sercan Yıldırım'ın aşk sicili sizi hayli şaşırtacak. İşte başta Sercan Yıldırım olmak üzere ünlülerin eski eşleri ve sevgilileri.

İŞTE ÜNLÜLERİN ESKİ EŞLERİ VE SEVGİLİLERİ

Melek Baykal-Zafer Ergin

Seda Sayan-Sinan Engin

DİĞER GALERİLER