Songül Karlı dolandırıldığını iddia etti 'Bakan dedi MİT dedi...'

Türkiye günlerce onların canlı yayındaki düğününü konuşmuştu. Ünlü şarkıcı Songül Karlı, 2012 yılında büyük bir aşkla evlendiği eşi Metin Yüncü'den 2017 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. Metin Yüncü tarafından büyük bir maddi kayba uğrayarak ayrılan Songül Karlı, dolandırıldığını iddia ettiği evliliği hakkında açıklamalarda bulundu. Songül Karlı'nın açıklamalarından eski partneri Uğur Arslan'da nasibini aldı. İşte Songül Karlı'nın hem eski eşi Metin Yüncü hem de eski partneri Uğur Arslan hakkında yaptığı o açıklamalar.

CANLI YAYINDA EVLENMİŞLERDİ

Şarkıcı Songül Karlı'nın bu açıklamaları çok konuşulacak... Büyük bir aşkla canlı yayında evlendiği eski eşi Metin Yüncü ile olaylı bir şekilde boşanan Songül Karlı hem özel hayatı hem de kariyeri hakkında bomba gibi açıklamalarda bulundu.

'MİT DEDİ BAKAN DEDİ BENİ DOLANDIRDI'

45 yaşındaki şarkıcı ve sunucu Songül Karlı özel hayatına dair çok özel açıklamalarda bulundu. 2017'de boşandığı eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 'sıfırlayarak gittiğini söylerken "Beni kandırdığı, isim kullanarak aldığı paralar var. 'Bakan' dedi, 'MİT' dedi, o dedi, bu dedi. Bakan diye baldızının kocasıyla konuşuyormuşum meğerse" dedi.

Beş yıllık evliliği tel celsede biten, "eski eşinin borçları yüzünden evine haciz geldiği" haberleriyle konuşulan Songül Karlı'nın açıklamaları şöyle:

"Geçen her günüme acıyorum. Yalnızlık ne kadar da güzel bir şeymiş. Eşine, çocuğuna başkasının parasını yedirmemesi ne kadar güzel bir şey. Eski eşlerime bakıyorum da, çok güzel yaşıyorlar. Kaç aileye baktım, bakın.

Bir erkek bir kadını dövmemeli, gücüne yakışmaz. Ama bir kadın da konuşurken erkeği o noktaya getirmemeli. Bizim kadınlarımız da artık eskisi gibi değil, susmuyorlar. Küfür ediyorlar. Aradaki o saygıyı yitirmemek lazım. Ben de şiddet gördüm. O bana vurdu, ben de ona vurdum.

Bizim durum başkaydı, çocuk yapmıyorum diye benim üstüme geldi. Ben ne yaptım? Küfür mü ettim, hayır. Bazıları hırçın yaşamayı seviyor. Bazıları 'ben ona küfür edeyim, o bana küfür etsin. Ben gideyim eve gelmeyeyim, gelince kadın beni beklesin' şeklinde yaşamayı seviyor.

DİĞER GALERİLER