Vav TV İzle

Sinem Kobal'ı doğumda eşi Kenan İmirzalıoğlu yalnız bırakmadı! İşte ilk kareler...

Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal, önceki gün öğlen saatlerinde ilk bebeğini kucağına aldı. Magazin gündemine son dakika olarak düşen Sinem Kobal'ın doğumunun ardından gözler Lalin bebekteydi. Hastane çıkışı görüntülenen İmirzalıoğlu çifti, Lalin bebeği anneanne Nuray Kobal'a teslim ettikten sonra muhabirlerin sorularını yanıtladı. Suda doğum yaptığı iddia edilen 33 yaşındaki Sinem Kobal'ı, eşi Kenan İmirzalıoğlu bir an olsun yalnız bırakmadı. Geçtiğimiz günlerde Cansu Tosun'un da suda doğum yaptığı ortaya çıkmıştı.

2016 yılında nikah masasına oturan oyuncu çift Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın kız bebekleri Lalin dünyaya geldi. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal hastane çıkışında duygularını dile getirdiler. Doğuma girdiğini söyleyen İmirzalıoğlu, "Her anında Sinem'in yanındaydım." ifadelerini kullandı

Hastane çıkışı muhabirlerle konuşan İmirzalıoğlu, "Hepinizi daha farklı bir görüyorum, çok daha tatlı geliyorsunuz. Buraya kadar zahmet ettiniz. Çok mutluyuz. Çok güzel bir duygu, Allah herkese nasip etsin. 5 oda kapandığına dair iddialar çıktı, doğru değil. Hastanenin tedbirlerine uyduk" dedi.

Sinem Kobal, ise "Çok şükür benim ve Lalin'in sağlığı yerinde. Dün öğlen saatlerinde doğdu. Suda doğum yaptığım iddia edildi ama suda değil normal doğum yaptım. Heyecanlıyız biz de... Çok teşekkür ediyorum. Yeni hayatımıza başlıyoruz" şeklinde konuştu.

LALİN İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

Lalin isminin anlamı eski dilde kırmızı renkli olan anlamına gelmektedir. Yakut kırmızısı anlamını da taşımaktadır.

İsmin kökeni: Türkçe, Arapça, Farsça.

Normal mi, sezaryen mi yoksa suda doğum mu? Hangi ünlü isim nasıl doğum yaptı? İşte ünlü isimlerin doğum deneyimleri…