Sinan Akçıl ve Ferhat Göçer arasında Hadise krizi büyüyor! Burcu Kıratlı mekanı terk etmişti 'Medya maymunu...'

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın katıldığı düğünde sahne alan Ferhat Göçer, Sinan Akçıl'ın eski sevgilileri Hadise ve İzel'den bahsetmiş, iddialara göre Burcu Kıratlı mekanı terk etmişti. Sinan Akçıl, olayın ardından Instagram hesabından Ferhat Göçer'e 'Densiz' demişti. Yaşananların ardından Ferhat Göçer, Sinan Akçıl hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu ve 'Medya maymunu' dedi. İşte Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl arasındaki 'Hadise' krizinde son yaşananlar.

Ünlü isimlerin akın ettiği düğünde sahne alan Sinan Akçıl ile Ferhat Göçer birbirine girdi. Düğüne Göçer'in gafları damga vurdu.

BURCU DÜĞÜNÜ TERK ETTİ İDDİASI

Ferhat Göçer, sözleri Akçıl'a ait olan Kızım şarkısını okurken şarkının hikayesini anlatmaya başladı ve, "Bir gün Sinan' gittim. Kapıyı çaldım, Sinan kapıyı açtı, içeride de Hadise vardı. bir baktım Hadise ağlıyordu, meğerse Sinan Akçıl, Hadise'ye öyle duygusal bir şarkı yazmış ki onu ağlatmış.

O şarkı da okuduğum Kızım şarkısı" dedi. Bununla da kalmayan Ferhat Göçer, Akçıl'ın 'Biri Bana Gelsin' şarkısını da o zamanlar aşk yaşadığı İzel'e yazdığını söyledi. Bu açıklamalara sinirlenen Burcu Kıratlı'nın ise düğünü terk ettiği iddia edildi.

SİNAN AKÇIL FERHAT GÖÇER'E ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Sinan Akçıl, yaşananların ardından bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı ve Ferhat Göçer'e ateş püskürdü.

Akçıl, şöyle şu ifadeleri kullandı: "Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir "adamın" üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı "Densiz" bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan "Kendi büyük ayıbını" düşünsün, artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır. Ve Dünkü düğünün en güzeli kadınım Burcu Kıratlı'yla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik"

DİĞER GALERİLER