Bugünkü
Takvim

Serenay Sarıkaya'nın 'haberim yokmuş gibi çek kanka' pozu sosyal medyayı salladı! Sibel Can da dayanamadı yorumu patlattı

Serenay Sarıkaya'nın 'haberim yokmuş gibi çek kanka' pozu sosyal medyayı salladı! Serenay'ın ev haline Sibel Can'dan da yorum gecikmedi. Daha önce Yasemin Özilhan'ın üzerinde gördüğümüz 440 TL'lik triko takım şimdi de Serenay Sarıkaya'da... Uzun bir zamandan sonra paylaşımda bulunan Serenay Sarıkaya'nın Instagram paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Sibel Can da dayanamadı yorumu patlattı. Serenay Sarıkaya'nın 'haberim yokmuş gibi çek kanka' pozu sosyal medyayı salladı!

Daha önce Yasemin Özilhan'ın da üzerinde gördüğümüz triko takım ile karşımıza çıkan Serenay Sarıkaya, takipçilerinden tam not aldı. Sarıkaya'ya gelen yorumların başını Sibel Can çekti.

Cem Yılmaz aşkından sonra tatile çıkan ve ardından arsa alarak Kaz Dağları'na yerleşme kararı aldığı iddia edilen Serenay Sarıkaya, fotoğrafçı arkadaşı Burcum Baygut'tun objektifinden beğeni yağmuruna tutuldu. Ev hailyle takipçilerinin karşısına çıkan Serenay Sarıkaya, doğal güzelliğiyle yine sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

ÜNLÜLERİN EN DOĞAL HALLERİ

SİBEL CAN