Prens Harry ile Meghan Markle tepkiler üzerine ülkeyi terk ediyorlar! Yaşananlar Meghan'ın planı mı? Dünya basını çalkalandı

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin evlendikleri ilk günden bu yana sansasyonel haberlerle gündeme gelen çifti Prens Harry ile Meghan Markle'ın ülkeyi terk edecekleri iddia edildi. Sussex Dükü Harry ve Düşesi Meghan, ilk bebekleri Archie'nin doğumu sonrasında 11 gün içinde dört kez özel jet kullanmıştı. Çevrelerinden aldıkları tepkiler üzerine çift karar verdi. İddialar İngiliz basınında geniş yer aldı.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gündem çifti Harry ve Meghan, ilk bebekleri Archie'nin doğumu sonrasında 11 gün içinde dört kez özel jet kullanmıştı.

Çiftin bir röportajda 'çevreyi korumak için' en fazla iki çocuk yapacaklarını belirtmelerinin ardından özel jetlerle uçması ve çelişkili davranışları İngiliz halkını öfkelendirmişti.

Sürekli olarak mahremiyet isteyen ve iklim değişikliğine dikkat çekmeye çalışan çiftin davranışlarının sözleriyle çeliştiği belirtilmiş ve tepkiler üzerine özel jet olayına ünlü dostları devreye girmişti.

Instagram hesabından açıklama yapan Elton John, çifti 15 milyon sterlinlik malikanesinde konuk ettiğini ve mahremiyet konusunda hassas oldukları için özel jet masrafını kendisinin karşıladığını belirtmişti. Çiftin diğer ünlü dostları da ikilinin haksız saldırıya maruz kaldığını ifade ederek ikiliye destek vermişti.

Bebekleri Archie'nin doğumu ile Kensington Sarayı'ndan Frogmore Cottage'a taşınan Meghan Markle ve Prens Harry'nin ev için yaptırdıkları tadilat da ülkede gündem olmuş ve masrafları vergi mükelleflerinin ödemesi kriz çıkarmıştı.

DİĞER GALERİLER