Müge Anlı'nın kızından anlamlı hareket! İşte Müge Anlı'yı canlı yayında duygulandıran mektup

Müge Anlı canlı yayında kızı Lidya Akdağ'ın kendisine gönderdiği mektubu okurken duygulandı. 2 Eylül günü hasret Atv ekranlarında sona erdi. Sezon finalinin ardından yeniden izleyici karşısına çıkan Müge Anlı'ya ailesi ve sevenlerinden iyi dilekler yağdı. Müge Anlı, kızının kendisi adına Tema Vakfı'na 100 adet fidan bağışladığını seyircisiyle paylaştı ve ardından kızının yeni sezon dileklerini yazdığı mektubu okudu. İşte Müge Anlı'nın kızından gelen mektupta yazanlar...

Müge Anlı'nın kızı ve annesinden anlamlı hareket. Atv ekranlarının sevilen sunucusu Müge Anlı, 2 ay aradan sonra yeniden Atv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. yeni sezonun ilk programında Müge Anlı'yı ailesi ve dostları yalnız bırakmadı. 2 Eylül Müge Anlı canlı yayınında başarılı sunucunun kızından gelen mektup herkesi duygulandırdı.

Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ, Tema Vakfı'na annesi adına 100 adet fidan bağışında bulundu. Müge Anlı, annesine kızını yetiştirirken yanında olduğu için ve bu kadar güzel bir evlat yetiştirdiği için teşekkür ederken, gelen mektubu okudu.

MÜGE ANLI'NIN KIZINDAN GELEN MEKTUP!


Canım annem, zirvede olmanın getirdiği tatlı heyecanını gönülden paylaşıyorum. Her sene olduğu gibi bu sene de çok güzel işlere imza atacağına, gücünün yettiği herkese yardım edeceğine ve en karmaşık olayları bile aydınlatacağına inanıyorum. Başarıların daim olsun kanatsız melek. Sana, ekip arkadaşlarına ve seyircilerine iyi bir sezon diliyorum.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Müge Anlı Türk televizyon sunucusu ve gazetecisidir.

MÜGE ANLI'NIN KARİYERİ

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı'nın özel hayatı hakkında hemen hemen her şey merak ediliyor. Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ'ın kaç yaşında olduğu ise en çok merak edilen konular arasında. 45 yaşındaki başarılı sunucunun Atv ekranlarında sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Güven Bana programlarındaki başarısı, özel hayatına olan ilgiyi bir hayli artırıyor. Çocuklara ve hayvanlara olan düşkünlüğüyle bilinen Müge Anlı kaç yaşında anne oldu?

DİĞER GALERİLER