Pala bir zamanlar efsaneydi! Kurtlar Vadisi'nin Pala'sı son haliyle görenleri şaşırttı!

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinin Pala'sı oynadığı bölümlere damga vurmuştu. Pala karakteri izleyiciler tarafından oldukça sevilmişti. Vadi'nin efsanelerinden biriydi. 2005 yılında kısa sürede fenomen haline geldi. Gözlükleri ve sıcak havada giydiği paltosuyla, Kral ve Bedir ile birlikte Vadi'de rüzgar gibi esmişti. Ancak kendini 'devlet' sanınca kaçınılmaz son geldi... 1981 yılında Adana Şehir Tiyatrosu'nda profesyonel tiyatro yaşamına başlayan Arıcı, 1987 yılında Karınca Katarı isimli filmde sinemaya atılmıştır. 1991 yılına kadar Adana, Ankara ve İstanbul ilerindeki özel tiyatrolarda, tiyatro oyunculuğunu devam ettirmiştir. Atv'nin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde boy gösteren Yüksel Arıcı'nın değişimi şoke etti.

Kurtlar Vadisi sosyal medyayı bir kez daha salladı. 15 Ocak 2003'te yayın hayatına başlayan efsane dizinin hayranları diziyle ilgili merak ettiklerini internette aramaya başladı. Kurtlar Vadisi'nde Pala tiplemesiyle hafızalara kazınan Yüksel Arıcı'nın son hali görenleri şaşırttı. Kurtlar Vadisi'nde Pala karakteriyle adından sıkça söz ettiren daha sonra atv'nin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde boy gösteren Yüksel Arıcı'nın değişimi şoke etti.

Başta Yüksel Arıcı olmak üzere bir döneme damga vurmuş isimlerin değişimleri görenleri şaşırtıyor. İşte o isimlerden bazıları...

Çılgın Bediş dizisinde canlandırdığı 'Kapıcı Abdül' rolü ile tv izleyicisinin hafızasına kazınan Abdülhamit Danışır yıllar sonra ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Günaydın muhabiri tarafından İstanbul Beşiktaş'ta seyyar satıcılık yaparken görüntülenen Abdülhamit Danışır, "Uzun yıllardır teklif gelmiyor. Ben de ekmeğimin peşine düştüm" dedi.

Abdülhamit Danışır 'Sarı Mercedes' ve 'Balkan Balkan'ın da aralarında bulunduğu bir çok sinema filminde rol almıştı.

DİĞER GALERİLER