Ozan Güven genç sevgilisi Deniz Bulutsuz'u dövdü! Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz...

Sinirli tavırlarıyla bilinen oyuncu Ozan Güven ve genç sevgilisi Deniz Bulutsuz hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı. Ozan Güven'in bir süredir aşk yaşadığı sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz'u dövdüğü, Deniz Bulutsuz'un ünlü oyuncuya dava açmaya hazırlandığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Ozan Güven, sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlişkilerini yeni ilan eden çiftin aşkı kavgayla bitti.

İddialara göre 45 yaşındaki ünlü oyuncu ve sevgilisi Deniz Bulutsuz geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan tartışmanın, Güven'in genç kadını darbetmesiyle büyüdüğü iddia edildi.

Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz, hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz'un, Güven'den şikayetçi olup dava açacağı öğrenildi.

AŞKI İLAN ETMİŞTİ

Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz mayıs ayında 45 yaşına basan sevgilisi Ozan Güven'in doğum gününü sosyal medya hesabında kutlayarak bu aşkı herkese ilan etmişti.

Yayınladığı kareye ünlü oyuncuyu etiketleyen Bulutsuz, altına "İyi ki doğmuş sevgili. 'El ele olunca bir şey olmaz' derler" notunu düşmüştü.

DİĞER GALERİLER