Bugünkü
Takvim

Oya Başar'ın kızı da en az kendisi kadar ünlü bir oyuncu çıktı! O dizinin oyuncusu Oya Başar'ın kızı çıkınca...

Türkiye'de oyunculuk denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Oya Başar'ın kızı Ayşe Başar sosyal medyanın en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Atv'nin geçmiş dönemlerde yayınlanan sevilen dizisi Alemin Kıralı'nda da izlediğimiz oyuncu Oya Başar'ın Levent Kırca ile evliliğinden olan kızı Ayşe Kırca'da anne ve babası gibi oyuncu oldu. Oyunculuk eğitimi alan Ayşe Kırca'nın ilk oyunculuk deneyimi ise Hollywood'da olmuştu. Biz gözlerden uzak durduğunu sanıyorduk ama meğer Oya Başar'ın kızı şu sıralar ekranlarda boy gösteriyormuş. İşte başta Oya Başar'ın kızı olmak üzere ünlülerin çocukları.

Türk tiyatrosunun usta isimlerinden Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca sosyal medyada merak edilen isimlerden oldu. Atv'nin geçmiş dönemlerde yayınlanan sevilen dizisi Alemin Kıralı'nda da izlediğimiz oyuncu Oya Başar'ın Levent Kırca ile evliliğinden olan kızı Ayşe Kırca'da anne ve babası gibi oyuncu oldu.

Şimdilerde Sol Yanım dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Ayşe Kırca ilgi odağı oldu. İşte başta Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca olmak üzere ünlülerin çocukları.

MEHMET YALÇINKAYA VE ÇOCUKLARI

Mehmet Yalçınkaya ve kızı Sude

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ