Nusret Gökçe'nin şirketinin değeri dudak uçuklattı!

Nusret Gökçe, açtığı restoranlarla büyümeye devam ediyor. Kısa sürede büyüyen ekonomisi hakkında konuşan Nusret Gökçe, Las Vegas'a da restoran açacağını ve hedefinde Los Angeles olduğunu dile getirdi. Gökçe, "10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim" dedi.

Restoran zincirlerinin Türkiye'den sonra Avrupa'da da genişletmeye devam eden Nusret kısa sürede büyüyen ekonomisi hakkında konuştu.

"400 DOLARA ÇALIŞAN BİR ADAMDIM"

Hürriyet'in haberine göre Gökçe, Las Vegas'a da restoran açacağını ve hedefinde Los Angelesolduğunu dile getirdi. Gökçe şu ifadeleri dile getirdi:

"10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim" dedi.

Gökçe, Amerika'da bir yayınevinin hayatını kitap yapmak istediğini de sözlerine ekledi. "Hayatını kaleme alacak bir yazar arıyorum" diyen Gökçe, bazı arkadaşlarının kendisine "Henüz 36 yaşındasın. Çok gençsin. Hiç olmazsa 40'lı yaşlarının ortalarına gel" dediğini de ifade etti.

DİĞER GALERİLER