Masterchef yarışmacısı Barbaros Yoloğlu eski haliyle şoke etti! Kilolu Barbaros'u görenler tanıyamıyor...

Masterchef Türkiye'de eleme adayları belli olurken Barbaros Yoloğlu 'pişkinlikle' itirafta bulundu. Tabağını bilerek yere attığını açıklayan Barbaros, bunun için arkada 5 dakika plan yaptığını itiraf etti. Bu itirafın ardından Barbaros Yoloğlu'nu araştıran sosyal medya kullanıcıları, 26 yaşındaki yarışmacının kilolu fotoğraflarıyla şoke oldu. İşte Masterchef yarışmacısı Barbaros Yoloğlu'nun eski hali ve sizler için derlediğimiz ünlülerin değişimleri...

Masterchef Türkiye yarışması eşine benzerine rastlanmayan bir sahtekarlığa tanık oldu. Yarışmanın iddialı isimlerinden Barbaros Yoloğlu, ikinci dokunulmazlık oyununda tabağını düşürmüştü. O anları Somer Şef hissetmiş gibi müstehcen bir gülümsemeyle izlemişti. Barbaros karşılarına geldiğinde 'tabağı bilerek mi düşürdün' diye sormak durumunda kalmıştı. Barbaros ise 'kazara oldu' demişti. Meğer hiç de öyle değilmiş.

Kırmızı takım yenilince Barbaros Yoloğlu arkadaşları ile birlikte dokunulmazlık oyunu oynadı. Danilo şefin verdiği tabağı eksik yapan Barbaros Yoloğlu, tam onların önüne giderken ayağı takılıp düşmüş gibi yaptı. Elindeki tabağı da yere düşüren Barbaros Yoloğlu, şeflerin önüne gelip 'üzgün' numarası yaptı.

Somer Şef emin olmak için Barbaros Yoloğlu'na 'tabağını bilerek mi düşürdün' diye sordu. Zira Barbaros bir çok kez tabağını yapamayan arkadaşlarına 'yere at' diye akıl veriyordu. Zaten kendisi tabağı düşürdüğünde onu balkondan izleyen mavi takımdakilerin hepsi numara çektiğini düşünüp gülme krizine girmişti. Şeflere o gün tabağının kazara düştüğüne dair yalan söyleyen Barbaros cumartesi gecesi oyun öncesi pişkinlikle itiraf etti.

"TABAĞI BİLEREK DÜŞÜRDÜM"
Barbaros Yoloğlu son dokunulmazlık oyunu öncesi şeflerin önüne gelince önce 'tabağı kazara bilerek düşürdüm' dedi. Somer şef, 'kazara başka, bilerek başka' diye ısrar etti. Bunun üzerine Barbaros şunları söyledi:
*Bunu yapmadan önce 5 dakika boyunca düşündüm. Acaba yapsam ne olur diye. Tabağımda sıkıntı etteydi. Her ne olursa olsun yaptığım işin arkasındayım, yaptığım işin doğuracaklarının da farkındayım. Kazara o tabağı kendim düşürdüm. Arkadaşlarda karınlarına ağrı girene kadar yukarda güldüler. "

Mehmet Şef ise 'ben anlamadım bilerek mi düşürmüş' diye tekrar sordu. Bunun üzerine Barbaros şunları söyledi:
"Kazara ben düşürdüm şefim. Yani ben düşürdüm. Ben söylüyorum zaten şefim. 5 dakika boyunca onu nasıl oluştururum diye çaba verdim. Ve kazara o olay yaşandı. Benim hedefim oraya Barbaros Yoloğlu yazmak. Bunun için herşeyi yaparım"

DİĞER GALERİLER