Bugünkü
Takvim

Masterchef jürisi Somer Sivrioğlu'nun sevgilisi herkes tarafından merak ediliyordu! İşte Somer Sivrioğlu'nun esmer sevgilisi

MasterChef programında jüri olan Somer Sivrioğlu yeri geldiğinde sert yeri geldiğinde esprili kişiliğiyle ile dikkat çekiyor. Avustralya'da bir Türk restoranı bulunan MasterChef'in Somer Şef'i özel hayatıyla da ilgi odağı oldu. Bir dönem karısını aldattığı yönündeki haberlerle gündeme gelen Somer Sivrioğlu'nun 1 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. MasterChef izleyicisinin merakla takip ettiği Somer Şef'in merak edilen sevgilisi ortaya çıktı. İşte başta Somer Sivrioğlu olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Şef Somer Sivrioğlu, üç sezondur MasterChef Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapıyor. Sydney'de menüsünde pek çok Türk lezzeti bulunan ve marka haline gelen bir Türk restoranı işleten Somer Sivrioğlu, hem sert hem de esprili halleriyle dikkat çekiyor. Özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çeken Somer Sivrioğlu'nun sosyal medya paylaşımları yakın markajda.

Sevgilisi herkes tarafından merak edilen Somer Şef'in sevgilisi bakın kimmiş. İşte başta Somer Sivrioğlu olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

HATİCE VE SEVGİLİSİ ALİ KEMAL SARI