Kim Kardashian açıklamalarıyla yine olay yarattı

ABD'li televizyon ünlüsü Kim Kardashian 'ın açıklamaları yine olay olacak. Geçtiğimiz günlerde kendi kozmetik markası için verdiği pozlarla çok konuşulan Kim Kardashian, şimdi de çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

İTİRAFLARDAN GERİ KALMADI

Her hareketi ve açıklaması olay olan ve dolgun vücut hatlarıyla uluslararası kamuoyu tarafından bilinen ABD'li yıldız Kim Kardashian açıklamalarda bulundu. İşte yaptığı televizyon programı ve sansasyonel hareket ve tavırlarıyla bütün dünyanın tanıdığı Kim Kardashian'ın açıklamaları.

Richardson dergisine konuşan Kardashian, "O kadar zor hamilelik ve doğum süreci geçirdim ki bir daha hiç cinsel ilişki yaşamayacağımı düşündüm" dedi.

'KENDİMİ SEKSİ BULMUYORDUM'

Bir dergi için verdiği röportajda hamileliğin kendisini çok etkilediğini söyleyen Kardashian, "Cinsel arzumu kaybettim. Hamileliğim sırasında 20-30 kilo almıştım ve kendimi hiç seksi bulmuyordum" dedi.

Kardashian çok kötü hissettiğini dile getirirken, "Günün sonunda cinsel ilişki yaşayamayacak duruma geliyorsunuz. Hayatımın sonuna kadar cinsel ilişki yaşayamayacağımı düşündüm" dedi.

Fakat doğumdan 8 ay sonra ideal kilosuna geri döndüğünü söylerken kendisini tekrar seksi hissettiğini de açıkladı.

DİĞER GALERİLER