Vav TV İzle

Kazara Aşk'ın Civan'ı Ümit Kantarcılar'ın eski eşi bakın kim çıktı! O da en az kendisi gibi ünlü bir oyuncu

33 yaşındaki yakışıklı oyuncu İbrahim Ümit Kantarcılar, Kazara Aşk dizisindeki Civan karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Özel hayatını elinden geldiğince uzak tutmaya çalışan İbrahim Ümit Kantarcılar 10 Ekim 1987'de Antalya'da dünyaya geldi. İki Aile dizisiyle hayatlarımıza giren İbrahim Ümit Kantarcılar, Küçük Sırlar, Pis Yedili, Vuslat gibi dizilerde yer aldı. Bir çocuk babası olan İbrahim Ümit Kantarcılar'ın eski eşinin kim olduğu merak konusu. İşte başta İbrahim Ümit Kantarcılar olmak üzere ünlülerin eski eşleri ve sevgilileri.

Kazara Aşk dizisinde Civan karakterine hayat veriyor İbrahim Ümit Kantarcılar. Civan, Türkiye'nin sayılı cam fabrikalarından birinin sahibi olan Saydam ailesinin küçük oğludur. Aile işlerine tutkuyla bağlıdır. Yıllar önce kaybettikleri cam üfleme ustası olan dedesine duyduğu büyük hayranlıkla, ondan hatıra kalan cam aşkını, yaratıcılığıyla besleyerek, yeni bir boyuta taşımak en büyük hayalidir. Civan'ın bu hayalini gerçekleştirmesinin tek yolu ise fabrikadaki yetkiyi eline almasından geçiyordur. İş konusunda kendi inandığı doğruları vardır ve bundan geri adım atmaz. Babası ile arasında, kuşak çatışmasından kaynaklanan anlaşmazlıklar olsa da babasının onayını almak, şirketin başına geçmek onun için çok önemlidir. Fakat özel hayatında uslanmak bilmeyen Civan'a şirketi teslim etmek, babası için tam bir soru işaretidir. Ta ki, Şimal ile yolları kesişen Civan'ın, hayatındaki değişimler, tüm aileyi etkileyene kadar…

İbrahim Ümit Kantarcılar'ın eski eşinin kim olduğu merak konusu. İşte başta İbrahim Ümit Kantarcılar olmak üzere ünlülerin eski eşleri ve sevgilileri.

ÖYKÜ GÜRMAN-YAVUZ BİNGÖL

SEDA SAYAN-MAHSUN KIRMIZIGÜL

HANDE YENER - KADİR DOĞULU