Hasan Şaş ile tartışan Volkan Demirel hakkında şok eden gerçek! Volkan Demirel meğer Tosun Paşa filminde...

Fenerbahçe - Galatasaray derbisine Hasan Şaş ile Volkan Demirel'in gerilimi de damga vurdu. Kadıköy'de, Fenerbahçe'nin evinde oynanan maç berabere biterken, maçtaki gerilimi yükselten gelişmelerden biri de Hasan Şaş ile Volkan Demirel'in sahadaki olaylı hareketleri oldu. Derbinin en çok konuşulanlarından haline gelen Volkan Demirel ve Hasan Şaş, sosyal medyanın gündeminden de inmediler. Özellikle Volkan Demirel ile Tosun Paşa filmindeki Seferoğulları'ndan Suphi'nin benzerliği, derbideki gerilimi unutturacak bir detay olarak dikkat çekti. Peki, Volkan Demirel dışında birbirine benzerliğiyle şaşırtan ünlüler kimler?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde Hasan Şaş ile gerilim yaşayan Volkan Demirel'e ikizi kadar benzeyen bir isim ortaya çıktı. Kadıköy'de, Fenerbahçe'nin evinde oynanan maçın berabere kalmasından çok, Hasan Şaş ile Volkan Demirel arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Peki, başarılı kaleci Volkan Demirel, oyuncu olsaydı sizce kim olurdu? İşte Volkan Demirel'e ikizi kadar benzeyen ünlü...

Buna benzerlik değil ikizlik denir! Görenleri hayrete düşüren benzerliklere, ünlülerin kendileri bile şaştı kaldı. Bu kez bu benzerliklerin odağında son dönemin başarılı oyuncularından Can Yaman var. Can Yaman'ın meğer Hollywood'da abisi varmış!

Can Yaman ve dünyaca ünlü aktör Jason Momoa'nın benzerlikleri görenleri şaşırttı.

Game of Thrones dizisiyle Türkiye'de de binlerce hayran kazanan Khal Drogo rolündeki Momoa, şimdilerde ise Frontier dizisinde boy gösteriyor. Can Yaman ile fotoğraflarını yan yana görenler ise kardeş zannediyor.

Şarkılarının yanı sıra yaptığı eğlenceli paylaşımlarla dikkat çeken İrem Derici, kendisine ikiz kardeşi kadar benzeyen Amerikan güreşçinin fotoğrafını paylaştı.

DİĞER GALERİLER