Fahriye Evcen oğlu Karan'ı göstermedi ama...

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, dün akşam üstü hastaneden çıkış yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz Cumartesi oğulları Karan'ı kucaklarına alan çift, hastane çıkışı oldukça neşeliydi. Sağlık durumu yerinde olan Fahriye Evcen'in boynundaki "Karan" yazısı dikkat çekti. Kolyenin eşinin hediyesi olduğunu söyleyen güzel oyuncu, "Tüm süreç güzel geçti. Çok mutluyuz" dedi.

13 Nisan'da oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, dün doğumun gerçekleştiği hastaneden çıkış yaptı.

Gazetecilerin karşısına el ele geçen ikiliden Fahriye Evcen'in oğlu Karan'ın adının yazılı olduğu kolye takması dikkat çekti.

BEBEĞİN İLK GÖRÜNTÜSÜ REKLAM PANOLARINDA YER ALACAK!

Takipçileri için bebeğin ilk görüntüsünü 40'ı geçtikten sonra paylaşacağını bildiren Fahriye Evcen'den ziyade, Burak Özçivit de Karan için harekete geçmiş ve Beykoz Nüfus Müdürlüğü'ne giderek kimlik çıkarma işlemlerini tamamlamıştı. Ancak ikili, kendilerine sunulan reklam teklifini kabul ederse, bebeğin ilk görüntüsü reklam panolarında yer alacak.

İddiaya göre, Katar ve Özbekistanlı inşaat firmalarından Karan'ın fotoğrafları için 2 milyon liralık teklif geldi. Konuyla ilgili ailelerinin de kararını alacakları konuşulan çiftin, reklam konusundaki kararlarını bebekleri Karan'ın 40'ı çıktıktan sonra verecekleri iddia edildi.

Kendi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen'le 13 Nisan'da oğulları Karan'ı kucağına alan Burak Özçivit, doğum için hiçbir masraftan kaçınmadı. Eşine bonkörlüğüyle bilinen Özçivit, oğlunun doğumunda da kural bozmadı. Ünlü oyuncu, oğullarını Nişantaşı'ndaki özel bir hastanede dünyaya getiren eşinin rahatı ve güvenliği için iddiaya göre tüm kattaki odaları kapattırdı.

Evcen ile minik Karan, hastanenin 15 bin 650 liralık odasında kalırken güzel oyuncunun Almanya'dan gelen ailesi de hemen yanındaki odada konakladı. Özçivit'in ailesi de oğullarının tuttuğu aynı kattaki diğer odada kalıp torunlarının dünyaya 'merhaba' deyişinin sevincini yaşadı.

KUŞ UÇURTULMADI...

Konuşulanlara göre ise Burak Özçivit'in cebinden ailesi ve eşinin 5 gündür kaldığı 4 oda için yaklaşık 50 bin lira çıktı. Özçivit ve Evcen Aileleri'nin kaldığı hastanedeki güzel oyuncuyla bebeğinin konakladığı katta kuş uçurtulmadı. Oğullarının görüntülenmemesi için yoğun çaba sarf eden Özçivit, hastanedeki güvenliği alarma geçirdi. Fahriye Evcen'le Ortadoğu'da da hayran kitlesine sahip olan Özçivit, ailesinin rahatsız edilmemesine özen gösterdi..

DİĞER GALERİLER