Cüneyt Arkın'ın kızı yıllar sonra ortaya çıktı! İşte Yeşilçam'ın yıldızı Cüneyt Arkın'ın kızı

Cüneyt Arkın'ın bir kızı olduğunu biliyor muydunuz? Yeşilçam'ın yıldızlarından biri olan Cüneyt Arkın'ın bu zamana kadar hiç görüşmediği bir kızı ve ondan olan bir torunu olduğunu biliyor muydunuz? Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan'dan Filiz Canlı adında bir kızı bulunuyor. Ancak Cüneyt Arkın'ın kızıyla ve torunuyla görüşmüyor. Cüneyt Arkın kızı ve torunu kendisine sorulduğunda 'Onları tanımıyorum' demişti. 1966 yılında doğan, Arkın ve Mocan boşandıktan sonra da babasıyla bir daha görüşmeyen Filiz Canlı, yıllar sonra 11 yaşındaki kızı Defne'nin "Dedemle tanışmak istiyorum" açıklamasıyla gündeme gelmişti. İşte Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın'ın kimseler tarafından bilinmeyen kızı...

Cüneyt Arkın özel hayatıyla yıllar sonra magazin dünyasını salladı. Yeşilçam'a damga vuran efsane isim Cüneyt Arkın'ın bir kızı olduğu ortaya çıktı. Gençliğinde yaptığı ilk evliliğinden 1966 yılında bir kızı olduğu ortaya çıkan Cüneyt Arkın herkesi şaşkına çevirdi. Cüneyt Arkın'ın kızı Filiz Canlı yıllar sonra ortaya çıktı.

Cüneyt Arkın, Doktor Güler Mocan ile evliliğinden olan kızı Filiz Canlı ile uzun bir süredir de görüşmüyor. te Cüneyt Arkın'ın kızı Filiz Canlı ve ünlülerin çocukları.

ÖZLEM KAYMAZ VE KIZI TARA

ÖZLEM KAYMAZ VE KIZI TARA

ÖZLEM YILDIZ VE OĞLU DEMİR

DİĞER GALERİLER