Corona virüs nedeniyle anneannesini kaybeden Pınar Deniz'den ilk mesaj

Pınar Deniz annesi ve anneannesi 12 gün önce corona virüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığını sosyal medya hesabından ağlayarak takipçileri ile paylaşmıştı. Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız karakteri ile dikkat çeken genç oyuncu, hastanede tedavisi devam eden anneannesinin hafta sonu acı haberini aldı. Ünlü oyuncunun anneannesi korona virüs nedeniyle vefat etti. Acı haber sonrası büyük üzüntü yaşayan Pınar Deniz'in ailesinin geri kalanı da karantina altına alınmıştı. Yaşananlar sonrası ilk kez açıklama yapan Deniz, ailesi ve kendi durumu hakkında bilgi paylaştı.

Pınar Deniz'in, 12 gün önce corona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan anneannesi vefat etmişti. Deniz, sevenleri için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde anneannesi, annesi ve teyzesinin corona virüs şüphesiyle karantinada olduğunu duyurmuştu.

26 yaşındaki oyuncu, hastanede tedavisi devam eden anneannesinin geçtiğimiz gün ölüm haberini aldı.

Oyuncu, acı haber sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla başsağlığı dileklerini kabul etti.

Ailesinin sağlık durumu hakkında da bilgi veren Pınar Deniz, şu ifadeleri kullandı:

"Başsağlığı dilekleriniz için teşekkür ederim. Ailemin geri kalanı taburcu oldu. Hepimiz iyiyiz, evimizdeyiz. Güzel günler gelecek, umutlu kalın."

DİĞER GALERİLER