Vav TV İzle

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik bakın aslen nereliymiş! Duyan şaştı kaldı işte Burcu Biricik’in memleketi…

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik bakın aslen nereliymiş! Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Nalan karakteriyle büyük beğeni toplayan Burcu Biricik, son dönemin en popüler isimleri arasında yer alıyor. Dijital platformda yayınlanan Fatma dizisindeki performansıyla da adından söz ettiren Biricik'in oyunculuğunun yanı sıra özel hayatı da dikkat çekiyor. Reklamcı Emre Yetkin ile mutlu bir evlilik sürdüren ünlü oyuncunun hayatı, hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Biricik'in memleketini duyanlar ise şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte Burcu Biricik'in memleketi…

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Nalan karakteriyle büyük beğeni toplayan Burcu Biricik, son dönemin en popüler isimlerinden.

Dijital platformda yayınlanan Fatma dizisindeki performansıyla da adından söz ettiren Burcu Biricik'in özel hayatı da hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

Ünlü oyuncunun özel hayatı merak edilip araştırılıyor. İnternet kullanıcıları, özellikle "Burcu Biricik nereli?" sorusunun yanıtını aratıyor. Biricik'in memleketini duyanlar ise şaşkınlığını gizleyemiyor.

İşte başta Burcu Biricik olmak üzere ünlü isimlerin memleketleri…

Demet Özdemir - İzmit