Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı Melike İpek Yalova hamile mi? İddialara yanıt verdi...

Atv'nin reytingleri altüst eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Doktor Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova geçtiğimiz günlerde yapımcı Altuğ Gültan ile İzmir'de nikah masasına oturdu. İkilinin sürpriz evliliğinin ardından bebek dedikoduları da beraberinde geldi. Düğün fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Yalova'ya takipçileri "Kilo almışsınız. Hamile misiniz?" gibi sorular yöneltti. Güzel oyuncu hamilelikle ilgili sorulara bakın nasıl cevap verdi...

Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı Melike İpek Yalova geçtiğimiz günlerde yapımcı Altuğ Gültan ile İzmir'de nikah masasına oturdu.

Sürpriz evlilik dedikoduları da beraberinde getirdi. Yalova'nın takipçileri 'Kilo almışsınız. Hamile misiniz, ondan mı evlendiniz?' diye ünlü oyuncuya sordu.

Sosyal medya hesabından düğün fotoğraflarını paylaşıp açıklama yapan İpek Yalova hamilelik iddialarına da cevap verdi.

İşte ünlü Yalova'nın o paylaşımı:

Selam herkese. Ben biraz geç kaldım fotoğraflar için çünkü hala hem anı yaşayıp hem sosyal medya kullanmayı öğrenemedim maalesef. Hepinize güzel dilekleriniz için çok içten teşekkürler ederim ve o gün bizle olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Bir de beni biraz tombiş bulanlar olmuş, şöyle cevap vereyim hayatımda en düşük kilom 41'di, o zaman bile kavun yutmuş gibi göbeğim vardı. 'Peki nasıl bazen var göbeğin, bazen yok?' derseniz, göbeğimi içime çekmek benim ata sporum.

DİĞER GALERİLER