Vav TV İzle

Bir Zamanlar Çukurova'nın Gülten'i Selin Genç'in meğer ikizi varmış! Dünyaca ünlü oyuncuyla benzerlik pes dedirtti

Kadrosunda Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Bülent Polat, Nazan Kesal, Esra Dermancıoğlu, Hande Soral, Furkan Palalı, Selin Yeninci gibi isimleri barındıran Bir Zamanlar Çukurova'nın en çok dikkat çeken ismi hiç kuşkusuz Selin Genç. 26 yaşındaki güzeller güzeli oyuncu dizide çektiği dikkatten daha fazlasını sosyal medyada çekiyor. Özellikle Pakistan, Lübnan gibi ülkelerde çok sevilen Selin Genç'in dünyaca ünlü bir ikizi çıktı. Bakın kim...

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı parlayanlarından biri 26 yaşındaki Selin Genç oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırığı hizmetçi Gülten karakterine hayat veren oyuncu Selin Genç, gündelik hayatındaki tarzıyla dikkat çekiyor.

1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Selin Genç, eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Genç, yayınladığı karelerle takipçilerinden yoğun ilgi görüyor.

Özellikle Pakistan, Lübnan gibi ülkelerde oldukça beğenilen Selin Genç'in dünyaca ünlü bir ikizi çıktı. Benzerlik akıl alır gibi değil.

Selin Genç hakkında araştırma yapanlar genç oyuncunun görsel ikizini görünce şaştı kaldı. İşte başta Selin Genç olmak üzere ünlü benzerler.

Nurettin Sönmez, ünlü oyuncu Jason Moma'ya benzetiliyor.

İpek Filiz Yazıcı'nın "Elite" dizisiyle hayatımıza giren Ester Expósito'ya olan benzerliği dikkat çekici.

Oyuncu Deniz Baysal ve Gaye Evin birbirlerine kardeş kadar benzemiyor mu?