Bugünkü
Takvim

ATV'nin merakla beklenen dizisi Akıncı'dan yeni tanıtım! Yer yerinden oynayacak...

Milyonların kanalı ATV'nin yeni dizisi AKINCI'nın yeni üçüncü tanıtımı yayınlandı. Başrollerini Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi'nin paylaştığı dizi büyük merak uyandırdı. Yıllar önce ortaya çıkan Türk kahraman Akıncı, herkesin merakla beklediği bir isim haline geldi. İşte ATV'nin yeni dizisi Akıncı'nın yeni tanıtımı!

Milyonların kanalı ATV'nin merakla beklenen dizisi AKINCI'nın yeni üçüncü tanıtımı yayınlandı.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi'nin paylaştığı dizi büyük merak uyandırdı. Yıllar önce ortaya çıkan Türk kahraman Akıncı, herkesin merakla beklediği bir isim haline geldi.

İşte ATV'nin yeni dizisi Akıncı'nın yeni tanıtımı!

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Akıncı dizisinden özel görüntüler üçüncü teaser ile ortaya çıktı.

Günümüzde yaşayan bir kahramanın hikayesini ekranlara taşıyacak olan yapımdan görüntülerin yer aldığı teaser, dizinin şimdiden oluşan hayranlarında büyük merak uyandırdı.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor.

DİĞER GALERİLER