Arka Sokaklar Pınar Aydın kimdir kaç yaşında yıllar sonra o görüntüsüyle sosyal medyayı adeta salladı

2004 yılında Akademi Türkiye ses yarışmacı ise olay olan ve yarışmayı üçüncülükle bitiren Pınar Aydın kimdir, kaç yaşında ve şimdi ne yapıyor mesleği ne soruları merak konusu oldu. Şimdi sade ve sessiz bir hayat süren Pınar Aydın Harun Ovalıoğlu ile evli ve bir oğlu var. Pınar Aydın Arka Sokaklar dizisindeki Pınar rolüyle herkesin dikkatini çekmişti. Oyunculuğu başlamadan önceki hayatıyla da bir süre gündeme gelen Pınar Aydın, oyunculuk kariyerini sonlandırdıktan sonra da sosyal medyanın gözdesi oldu. Pınar Aydın ses yarışmasında ünlü olduktan sonra tamamen sanat dünyasına girdi. Oynadığı dizilerle adından söz ettiren Pınar Aydın, televizyona erken veda edenlerden oldu. Peki dünya evine giren ve bir çocuğu olan Pınar Aydın şuan ne yapıyor?

Pınar Aydın adeta bir anda televizyondan çekildi. Arka Sokaklar dizisinde Pınar rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Pınar Aydın, sanat camiasından uzaklaşma kararı aldı. Pınar Aydın şimdi İstanbul dışında eşi ve oğluyla birlikte bir hayat sürüyor. Peki Pınar Aydın ne iş yapıyor, Nasıl yaşıyor?

Bir dönemin çok konuşualan isimlerinden biri olan Pınar Aydın yeni yaşantısı ile merak konusu oldu. Pınar Aydın, Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba'nın kızı Pınar karakterine uzun dönem hayat verdikten sonra Kapalıçarşı, Kız Kaçıran, Akasya Durağı ve Bizim Okul dizilerinde rol aldıktan sonra uzun süre sessizliğe gömülmüştü. Oyunculuk, şarkıcılık ve söz yazarlığı yapan Pınar Aydın şimdilerde çoğu zamanını eşi ve ailesi ile birlikte Giresun'da geçiriyor.

Pınar Aydın, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında kız solist dalında Türkiye birinciliği ve ikinciliği olan Pınar, ayrıca amatör gruplarda solistlik yapmış. 5 kız kardeşten biri olan Pınar, mimar bir baba ve memur emeklisi bir annenin çocuğu. Aydın, gitar çalmakta ve resim yapmaktadır.
2004 yılında atv ve Kanal 1'de yayınlanmış olan müzik yarışma programı Akademi Türkiye'de üçüncü olmuştur. 2011 yılında "Dur dedim" adlı albüme imza atmıştır.

Pınar Aydın adını ilk olarak 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye yarışması ile duyurdu. Sesi ve güzelliğiyle fark edilirken, yarışmacılardan Özgür Çevik ile yaşadığı aşk dikkatleri üzerine çekmesine neden olmuştu. Pınar Aydın bu yarışmayı 3. tamamladı.

Daha sonra oyunculuk kariyeri başlayan Pınar Aydın, Savcının Karısı, Arka Sokaklar, Akasya Durağı, Kapalıçarşı, Kız Kaçıran, Bizim Okul ve O Hayat Benim'de rol aldı.

DİĞER GALERİLER