Aleyna Tilki yatak odasından paylaştı, olanlar oldu! 'Aynaya bakınca gerçek olduğuma inanamıyorum'

Aleyna Tilki yatak odasından verdiği pozla olay oldu! 20 yaşındaki genç şarkıcı paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle evinden çıkmayan Tilki, son olarak yatak odasından verdiği pozla gündem oldu. Fotoğrafta beli incecik görünen Tilki''ye 'Photoshop'u abartmasaydın keşke' gibi yorumlar yapıldı. Ünlü isim bir takipçisine verdiği 'Aynaya bakınca gerçek olduğuma inanamıyorum' yanıtı ile dikkat çekti. 'Aleyna Tilki Photoshop yaptı mı yapmadı mı?' tartışması başladı ve Aleyna Tilki yine sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Corona virüsün ülkemizde de ortaya çıkmasının ardından evden çıkmayan Aleyna Tilki, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor.
Karantina günlerini evde geçiren genç şarkıcı, her gün yeni paylaşımlar yapıyor.
Son paylaşımında da evde eşofmanlarla olduğu halini paylaşan Tilki, ince beliyle dikkat çekti.

Fotoğrafın ardından Tilki'ye takipçileri arasında, "Photoshop mu yaptı?' tartışması başladı. Bazı takipçileri, "Belini incelteceğim diye yatağı bile yamultmuşsun" diye yazdı.

Aleyna Tilki, kendisine gelen eleştirilere, "Aynaya bakınca ben de gerçek olduğuma inanamıyorum" diye yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde de yine evinden paylaşım yapan Aleyna, sahne özleminden şu sözlerle bahsetmişti:
"Sahnede dans edemesek de evimizde tek başımıza dans ediyoruz. Ama umarım her şey geçer ve sahnelerde buluşuruz. Çok ama çok özledim sizinle sahnede buluşmayı."

PHOTOSHOP'U ABARTAN ÜNLÜLER

Hadise'nin fotoğraflarına uyguladığı Photoshop ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Hadise, yayınladığı bu paylaşımında Özge Ulusoy'a benzetildi.

DİĞER GALERİLER