Aleyna Tilki ile Şahin Kendirci aşk mı yaşıyor? Şahin Kendirci kimdir?

Aleyna Tilki ile 'Müslüm' filminde rol alan Şahin Kendirci'nin aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. 18 yaşındaki Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci, Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddialarına bakın ne yanıt verdi...

Aleyna Tilki ile 'Müslüm' filminde Müslüm Gürses'in çocukluğunu canlandıran Şahin Kendirci'nin aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Fazla zaman geçmeden her iki taraftan iddialarla ilgili açıklama geldi.

Şarkıları kadar yaptığı açıklamalarla da sık sık gündeme gelen genç popçu Aleyna Tilki'nin yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Bir dönem Emrah Karaduman ile ilişki yaşadığı konuşulan Tilki'nin, 'Müslüm' filminde merhum sanatçı Müslüm Gürses'in gençliğini canlandıran Şahin Kendirci ile aşk yaşadığı konuşuluyor.

Aleyna Tilki cephesinden iddialara yanıt geldi. Genç şarkıcının menajerlik şirketi çıkan aşk iddiasının gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan programa telefonla bağlanan Şahin Kendirci, program sunucularının 'aranızda aşk var mı?' sorusuna şu yanıtı verdi:

DİĞER GALERİLER