Tarkan'ı, Cem Yılmaz'ı kahraman ilan edenler MFÖ'yü sosyal medyada linç etme peşine düştü!

Ekrem İmamoğlu'nu destekledikleri için Tarkan'ı, Athena'yı, Murat Boz'u, Cem Yılmaz'ı yere göğe sığdıramayan muhalif kesim, Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülleri kapsamında ödüle layık görülen MFÖ'yü linç etti. İmamoğlu destekçisi birçok Twitter kullanıcısı, Cumhurbaşkanı'nın elinden ödül alan ve "Bu ödülü ömrümün sonuna kadar saklayacağım" diyen grup üyesi Mazhar Alanson hakkında birçok çirkin ifade kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülleri Töreni'ne katıldı.

Erdoğan, "Türk pop ve rock müziğinde kültürel kimliğin temsiline verdikleri önem ve kırk yılı aşkın süredir devam ettirdikleri müzik çizgilerindeki istikrar ve başarıları dolayısıyla" "Müzik" alanındaki ödüle layık görülen Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'dan MFÖ grubuna ödülünü verdi.

Ödül kabulu sırasında grup üyelerinden Mazhar Alanson'un "Bu ödülü ömrümün sonuna kadar saklayacağım" demesi bazı muhalif kesimlere dert oldu!

İmamoğlu'nu destekleyen sanatçıları yere göğe sığdıramayan muhalif tayfa, Başkan Erdoğan'ın elinden ödül alan MFÖ'yuü sosyal medyada adeta linç etti.

İşte sosyal medyadaki iki yüzlülüğü gözler önüne seren o yorumlar...

DİĞER GALERİLER