Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Adıyaman'da sevgi seli

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Adıyaman Hükümet Konağı önünde düzenlediği mitingine katılarak konuşma yaptı. Vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı coşkuyla karşıladı. Erdoğan miting alanına giderken, çocuklara hediyeler dağıttı.

Vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting yaptığı alanı hınca hınç doldurdu. Erdoğan miting alanına giderken, çocuklara hediyeler dağıttı.

HİTAP ETTİĞİ YERİ RAPTİYE İLE İŞARETLEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, mitinglerde kullandığı TIR'ın içerisinde yer alan haritada vatandaşlara hitap ettiği Adıyaman'ın üzerini raptiye ile işaretlemesi dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

"YAPARSA AK PARTİ YAPAR"

"Yaparsa yine AK Parti yapar. Nasıl geçtiğimiz 16 yılda ülkemizi 3.5 kat büyüttüysek şimdi de ülkemizi 2 kat daha ileri götürmek istiyoruz. 24 Haziran'da AK Parti'yi desteklemeye hazır mıyız? Güçlü Türkiye için AK Parti'yi desteklemeye hazır mıyız? Türkiye'yi şahlandırıyor muyuz? Adıyaman'ın bu coşkusunu ve heyecanını gördükten sonra 24 Haziran'da sandıkları patlatacağımızdan eminim."

"ADIYAMAN'A YENİ YATIRIMLAR İÇERİSİNDEYİZ"

"Hükümetlerimiz döneminde Adıyaman'a 14 katrilyon liralık destek ve yatırım yaptık. Adıyaman'daki tüm evlatlarımız okula gidebilsin diye eğitimde 2 bin 865 yeni derslik yaptı. Önümüzdeki 2 yıl içinde yine yurtlar açmaya devam edeceğiz. 44 Sağlık tesisini Adıyaman'a kazandırdık. 15 sağlık tesisi de proje aşamasında. Yani yatırım hazırlıkları içerisindeyiz. Toki aracılığıyla Adıyaman'da 4 bin 300 konut projesini hayata geçirdik."

DİĞER GALERİLER