23 Nisan kutlama mesajları ve sözleri burada!

23 Nisan mesajları bugün sabah saatlerinden itibaren en çok araştırılan konuların başında geldi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklarımıza armağan ettiği bu anlamlı güne özel Atatürk resimleri sizler için hazırladık. Tüm yurtta coşkuyla kutlanacak bayram öncesi son hazırlıklar tamamlandı. Özellikle okullarda birçok gösteri ve sunumlar yapılarak bugünün önemi vurgulanacak. 23 Nisan kutlama mesajları ile de sosyal medyada bugünün coşkusunu yaşayabileceksiniz. İşte en güzel 23 Nisan 2018 Resimli kutlama mesajları ve Atatürk resimleri…

23 NİSAN KUTLAMA MESAJLARI VE ATATÜRK RESİMLERİ BURADA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geldi, çattı. Bugün için uzun bir süredir hazırlık yapan öğrenciler bayram günü yapacakları gösteriler ve okuyacakları şiirler için son provalarını gerçekleştiriyor. Bir diğer yandan da 23 Nisan mesajları araştırılıyor. Atatürk resimleri ve 23 Nisan kutlama mesajları ile bugünün önemini sevdikleriniz ile beraber yaşayabileceksiniz. Her yıl olduğu gibi 23 Nisan 2018 resimli Çocuk Bayramı kutlama mesajları yine burada bulabileceksiniz.

"23 Nisan, Türk Milleti'nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

"Cumhuriyet tarihimiz, bu gücün daha da yaygınlaştığı, yapıcı hamlelerle devletin ve milletin yücelmesine hizmet ettiği bir sürece işaret etmektedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

"Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

"Çocuklar sizler, Türkiye' yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

"Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

"Bir çocuk kadar güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldıran. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

"Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun."

Bu gün bir kez dɑhɑ bu ɑnlɑmlı günü tüm dünyɑ çocuklɑrıylɑ birlikte kutlɑmɑ mutluluğunu yɑşıyoruz. İnɑnıyoruz ki, yɑrınlɑrımızı temsil eden çocuklɑrımız geçmişten ɑldıklɑrı güçle, geleceği şekillendirecek, müreffeh bir Türkiye'nin, bɑrış içinde bir dünyɑnın kurulmɑsındɑ önemli roller üstleneceklerdir.

DİĞER GALERİLER