Milyonlarca emekliye 600 lira promosyon müjdesi

Yaklaşık 12.3 milyon emeklinin promosyon ödemeleri için bankaların yarışı rakamı 600 liraya kadar çıkardı. Ayrıca emekliler için özel indirim kampanyaları da başlatıldı. Bankaların emekliye sunduğu promosyonun detayları neler? Emekliler bankaların promosyonundan nasıl yararlanabilecek? Detaylar haberimizde...

Bankalar emekliler için kampanya yarışını sürdürüyor. Bazı bankalar emeklilere 3 yıllık dönem için maaşa göre 300, 375, 450 lira olarak belirlenen promosyon tutarını 600 liraya kadar çıkarırken, bazıları da ücretsiz işlemler, faturalarda indirim gibi ek fırsatlar sunuyor.

Ayrıca emekli müşteri getirenlere bankaya kazandırdığı her emekli için 100 lira veren de var.

Böylece emekli 450, yakını 100 lira promosyon alabiliyor. Bugüne kadar promosyon almamış ya da promosyon alıp 3 yılını tamamlamış olanlar, bankasını seçip, '3 yıl maaşımı sizden alacağım' taahhüdünü vererek ödemesine kavuşuyor.

Taahhütte bulunup promosyonu almış emeklilerin de isterlerse ortaya çıkan daha cazip teklifleri değerlendirme imkanı bulunuyor.

Bu yıl emekli olacaklar ise ilk kez promosyon alacaklar. Yeni emekliler de bir bankayı seçip 3 yıllık maaş garantisi verdiklerinde promosyonları hemen hesaplarına yatırılıyor.

DİĞER GALERİLER